Publications Office of the EU
Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

  • Objavljeno
    28/10/2024
  • Objavljeno
    06/11/2024
  • Rok
    13/12/2024
  • Otvaranje ponuda
    13/12/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Latvijas Republikas Labklājības ministrija
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: LV006 Rīga
Poslovni sektor (glavni CPV)
73300000 Projektiranje i izvođenje istraživanja i razvoja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
LR LM 2024/51ESF+
Opis

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/12/2024 12:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Kritērijs - kvalitāte
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.