Publications Office of the EU
Suministro de dos barredoras y una fregadora para viales. Número de expediente 0005-25PSU - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de dos barredoras y una fregadora para viales. Número de expediente 0005-25PSU

  • Objavljeno
    19/03/2025
  • Rok
    24/04/2025
  • Otvaranje ponuda
    08/05/2025
  • Dodijeljeno
    24/07/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Consejo de Administración de Servicios Comunitarios de Molina S.A. (SERCOMOSA)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: ES620 Murcia
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144431 Vozila za čišćenje cesta s usisavanjem
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
587,650.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
0005-25PSU
Opis

Suministro de dos barredoras y una fregadora para viales. Número de expediente 0005-25PSU. Contrato de 1 año sin prorrogas.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
required
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/05/2025 12:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.