Publications Office of the EU
Njemačka-Dresden: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Dresden: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja

  • Objavljeno
    16/08/2013
  • Rok
    12/09/2013
  • Dodijeljeno
    06/12/2013
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Neubau „Standortentwicklung IPF - Kaitzer Straße 4“
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
510,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
400,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Das neue Gebäude beinhaltet neben Büroräumen einen Hörsaal und Archive sowie mech. Werkstätten und ggf. chem. Labore.
Der Neubau wird ggf. in zwei Etappen mit der Errichtung eines Basisgebäudes (Untergeschosse und Erdgeschoss) und späterer Aufstockung realisiert werden. Die Hauptnutzfläche wird ca. 2 300 m² betragen. Der Auftraggeber beabsichtigt die nachfolgende Planungsleistung Objektplanung für Gebäude, LPH 1 bis 8 und optional LPH 9 nach Teil 3 § 34 HOAI (2013) zu vergeben. Zunächst sollen Leistungen nur bis zur Leistungsphase 2 beauftragt werden. Es ist beabsichtigt, die weiteren Leistungsphasen stufenweise zu beauftragen. Ein Rechtsanspruch auf Übertragung der weiteren Leistungsphasen besteht nicht.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Fischer & Partner
Poštanska adresa: Naundorfer Straße VIZ 543
Mjesto: Schwarzheide
Poštanski broj: 01987
Zemlja: DEU
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
510,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
400,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: hammeskrause architekten
Poštanska adresa: Krefelder Straße 32
Mjesto: Stuttgart
Poštanski broj: 70376
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.