-
Objavljeno07/02/2018
-
Rok09/03/2018
-
Otvaranje ponuda09/03/2018
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Francuska-Verdun: Osigurateljne usluge
Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.
Službeno ime: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Poštanska adresa: 11 rue du Président Poincaré
Mjesto: Verdun
Oznaka NUTS-a: FRF32
Poštanski broj: 55100
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://www.verdun.fr
Elektroničkim putem:
http://www.webmarche.adullact.org
66510000 - Osigurateljne usluge
66515000 - Usluge osiguranja od šteta ili gubitaka
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.