Publications Office of the EU
Njemačka-Bielefeld: Elektromontažni radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Bielefeld: Elektromontažni radovi

  • Objavljeno
    10/05/2023
  • Rok
    06/06/2023
  • Otvaranje ponuda
    06/06/2023
  • Dodijeljeno
    27/07/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45311200 Elektromontažni radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,582,657.00 EUR
Referentni broj ponude
100.31-6632EX
Opis

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/06/2023 10:30
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,582,657.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Elektro Beckhoff GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Bielefeld
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.