Publications Office of the EU
Poljska-Szczecin: Goriva - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Szczecin: Goriva

  • Objavljeno
    20/05/2022
  • Rok
    30/06/2022
  • Otvaranje ponuda
    30/06/2022
  • Dodijeljeno
    19/09/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Lokacija kupca
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Poslovni sektor (glavni CPV)
09100000 Goriva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,300,000.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,221,388.89 PLN
Referentni broj ponude
21/2022
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw ciekłych - benzyny bezołowiowej Pb 95 ( E5) oraz
oleju napędowego ON (B7) dla potrzeb ZWiK
Sp. z.o.o w Szczecinie.
2. Kod CPV:
|0|9|.|1|0|.|0|0|.|0|0|-|0| - paliwa
|0|9|.|1|3|.|2|0|.|0|0|-|0| - benzyna
|0|9|.|1|3|.|4|1|.|0|0|-|8| - olej napędowy

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/pn/zwik_szczecin
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/06/2022 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
6,300,000.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
7,221,388.89 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna
Poštanska adresa: ul. Chemików 7
Mjesto: Płock
Poštanski broj: 09-411
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.