Publications Office of the EU
Njemačka-Karlsruhe: Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Karlsruhe: Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina

  • Objavljeno
    28/07/2017
  • Rok
    30/08/2017
  • Otvaranje ponuda
    30/08/2017
  • Danas
    02/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Regierungspräsidium Karlsruhe, Referat 47.2 – Baureferat Mitte
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45112710 Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Y.2220.A0005.A08.230
Opis

A5, Tank- und Rastanlage Bühl,
Umbau und Erweiterung der Verkehrsanlage,
Landschaftsbauarbeiten.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Regierungspräsidium Karlsruhe, Referat 47.2 – Baureferat Mitte
Poštanska adresa: Schlossplatz 1-3 (Poststelle)
Mjesto: Karlsruhe
Oznaka NUTS-a: DE122
Poštanski broj: 76131
Zemlja: DEU
Glavna adresa: www.rp-karlsruhe.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/08/2017 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.