Publications Office of the EU
Određivanje pomorskog područja južnog kopna za uvođenje sustava za proizvodnju električne energije iz operativnih valova - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Određivanje pomorskog područja južnog kopna za uvođenje sustava za proizvodnju električne energije iz operativnih valova

  • Dodijeljeno
    08/09/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Conseil Départemental des Landes
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRI13 Landes
Poslovni sektor (glavni CPV)
71241000 Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,450,509.00 EUR
Referentni broj ponude
2024ADGD0185
Opis

Određivanje pomorskog područja južnog kopna za uvođenje sustava za proizvodnju električne energije iz operativnih valova

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Ponder (postotak, točan) : 40
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Ponder (postotak, točan) : 60
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,450,509.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Poštanska adresa:
Mjesto: BIDART
Poštanski broj: 64210
Zemlja:
Službeno ime: AZTI
Poštanska adresa:
Mjesto: SUKARRIETA
Poštanski broj: 48395
Zemlja:
Službeno ime: TECNALIA
Poštanska adresa:
Mjesto: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Poštanski broj: 20009
Zemlja:
Službeno ime: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Poštanska adresa:
Mjesto: BIARRITZ
Poštanski broj: 64200
Zemlja:
Službeno ime: CREOCEAN SUD-OUEST
Poštanska adresa:
Mjesto: BASSUSSARRY
Poštanski broj: 64200
Zemlja:
Službeno ime: ENERGIE DE LA LUNE
Poštanska adresa:
Mjesto: BORDEAUX
Poštanski broj: 33100
Zemlja:
Službeno ime: GREEN CONSEILS
Poštanska adresa:
Mjesto: MONT DE MARSAN
Poštanski broj: 40000
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.