Publications Office of the EU
Bugarska-Blagoevgrad: Usluge popravaka i održavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Blagoevgrad: Usluge popravaka i održavanja

  • Objavljeno
    29/10/2021
  • Rok
    30/11/2021
  • Otvaranje ponuda
    02/12/2021
  • Dodijeljeno
    31/01/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG413 Благоевград
Lokacija kupca
NUTS code: BG413 Благоевград
Poslovni sektor (glavni CPV)
50000000 Usluge popravaka i održavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,000.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
598.00 BGN
Referentni broj ponude
МЕР-БЛ/2021/014
Opis

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/169190
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/12/2021 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,000.00 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
598.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Poštanska adresa: ул.София №.18
Mjesto: гр. Пловдив
Poštanski broj: 4002
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.