Publications Office of the EU
Isporuka uz ugradnju i puštanje u rad medicinske opreme i uređaja za rehabilitaciju onkoloških pacijenata za potrebe Multispecijalističke bolnice SP ZOZ u Nowa Sólu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Isporuka uz ugradnju i puštanje u rad medicinske opreme i uređaja za rehabilitaciju onkoloških pacijenata za potrebe Multispecijalističke bolnice SP ZOZ u Nowa Sólu

  • Objavljeno
    29/10/2025
  • Rok
    14/11/2025
  • Otvaranje ponuda
    14/11/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Poslovni sektor (glavni CPV)
33155000 Uređaji za fizikalnu terapiju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
14
Referentni broj ponude
DZP-280-1-43/2025
Opis

1. Predmet ugovora je isporuka uz ugradnju i puštanje u rad medicinske opreme i uređaja za rehabilitaciju onkoloških pacijenata za potrebe Višespecijalističke bolnice SP ZOZ u Nowa Sólu 2. Javni naručitelj traži financijska sredstva od Ministarstva zdravstva u okviru zadaće koja se sastoji od pružanja medicinskih subjekata kvalificiranih za Nacionalnu onkološku mrežu na razini SOLO-a I. ili II. ili III. koji obavljaju medicinske aktivnosti sa specijalističkom opremom koja podupire terapijsku rehabilitaciju onkoloških pacijenata tijekom i nakon liječenja raka. 3. Javni naručitelj podijelio je taj predmet ugovora na 14 grupa. Paket 1 - Set za dijagnozu i rehabilitaciju gornjih i donjih udova - 1 kom. Paket 2. Rehabilitacijske tračnice za gornje i donje udove – 2 komada Paket 3 - Multisenzorni terapijski sustav za udove - 1 kom. Pakiranje 4 - Oprema za kineziterapiju - 1 komad Paket 5. Uređaj za automatiziranu rehabilitaciju ruku i prstiju gornjeg udova – 1 komad Paket 6 - Whirlpool masažna kupka za gornje i donje udove i torzo - 1 kom. Paket 7 - Okomiti stol - 1 komad Paket 8 - Multisenzorni terapijski sustav za udove - 1 komad Paket 9 - Stolica za vježbanje otpora donjih udova - 1 komad Paket 10 - Set za vježbanje izdržljivosti i izdržljivosti - 1 komad Paket 11. Dijagnostički i terapijski uređaj za rehabilitaciju gornjih udova – 1 komad Paket 12 - Multisenzorni sustav terapije udova Paket 13 - Pješačka traka za trčanje - 1 kom. Paket 14. – Usmjereni udarni val – 1 komad 4. Opis predmeta ugovora detaljno je naveden u Prilogu 1. zoni slobodne trgovine.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/11/2025 10:15
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.