Publications Office of the EU
Grčka-Atena: Osigurateljne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčka-Atena: Osigurateljne usluge

  • Dodijeljeno
    01/03/2015
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
66510000 Osigurateljne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
965,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
952,053.36 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis
Nije dostupno
Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
965,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
952,053.36 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ευρωπαϊκή Πίστη ΑΕΓΑ
Poštanska adresa: Λ. Κηφισίας 274
Mjesto: Αθήνα
Poštanski broj: 152 32
Zemlja: GRC
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.