Publications Office of the EU
Austrija-Beč: Mikroanalizatori X-zraka - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Beč: Mikroanalizatori X-zraka

  • Objavljeno
    06/02/2014
  • Rok
    28/03/2014
  • Otvaranje ponuda
    28/03/2014
  • Dodijeljeno
    30/07/2014
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Mjesto izvršenja
NUTS code: AT Österreich
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
38947000 Mikroanalizatori X-zraka
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
133,500.00 EUR
Referentni broj ponude
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Opis

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Bundesministerium für Inneres
Poštanska adresa: Postfach 100
Mjesto: Wien
Poštanski broj: 1014
Zemlja: AUT
Osoba za kontakt: Referat IV/5/b
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/03/2014 13:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
133,500.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AMETEK GmbH GB EDAX
Poštanska adresa: Kreuzberger Ring 6
Mjesto: Wiesbaden
Poštanski broj: 65205
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.