Publications Office of the EU
Otvoreni postupak za dodjelu trogodišnjeg ugovora za izvršenje službe za pomoć i pomoć u integriranom sustavu informatičke infrastrukture ATER-a pokrajine - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Otvoreni postupak za dodjelu trogodišnjeg ugovora za izvršenje službe za pomoć i pomoć u integriranom sustavu informatičke infrastrukture ATER-a pokrajine

  • Objavljeno
    04/08/2025
  • Rok
    15/09/2025
  • Dodijeljeno
    18/03/2026
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
72253100 Usluge službe za pomoć
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
360,278.93 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
359,660.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Otvoreni postupak za dodjelu trogodišnjeg ugovora za izvršenje službe za pomoć i pomoć u integriranom sustavu informatičke infrastrukture ATER-a pokrajine Rim, uključujući nabavu pomoćne opreme za sustave koji se upotrebljavaju

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://stella.regione.lazio.it/portale
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
360,278.93 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
359,660.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Poštanska adresa:
Mjesto: Pomigliano d'Arco
Poštanski broj: 80038
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.