Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Dodijeljeno
    11/06/2025
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ACTV S.p.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITH35 Venezia
Poslovni sektor (glavni CPV)
50241000 Usluge popravaka i održavanja brodova
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
886,807.56 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Relazione tecnico-organizzativa
Ponder (postotak, točan) : 38
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Offerta economica
Ponder (postotak, točan) : 30
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Estensione durata della garanzia nave
Ponder (postotak, točan) : 16
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Ponder (postotak, točan) : 4
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Possesso di certificazioni ISO
Ponder (postotak, točan) : 9
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Disponibilità di un magazzino coperto
Ponder (postotak, točan) : 2
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Ponder (postotak, točan) : 1
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
886,807.56 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: CHIOGGIA (VE)
Poštanski broj: 30015
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.