Publications Office of the EU
Francuska-Issoire: Osigurateljne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Issoire: Osigurateljne usluge

  • Objavljeno
    10/10/2017
  • Rok
    10/11/2017
  • Otvaranje ponuda
    10/11/2017
  • Dodijeljeno
    18/12/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
CA Agglo Pays d'Issoire
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Lokacija kupca
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Poslovni sektor (glavni CPV)
66510000 Osigurateljne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
176,844.03 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Souscription des contrats d'assurances pour l'agglo Pays d'Issoire

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Agglo Pays d'Issoire: service marchés publics
Poštanska adresa: 7 ter boulevard André Malraux
Mjesto: Issoire
Oznaka NUTS-a: FRK14
Poštanski broj: 63504
Zemlja: FRA
Glavna adresa: https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/11/2017 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.