Publications Office of the EU
Češka-Plzeň: Razne medicinske naprave i proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Plzeň: Razne medicinske naprave i proizvodi

  • Objavljeno
    28/12/2022
  • Rok
    01/02/2023
  • Dodijeljeno
    17/04/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
PRIVAMED a.s.
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,960,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,713,644.16 CZK
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
8
Referentni broj ponude
6_2022
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: PRIVAMED a.s.
Nacionalni registracijski broj: 46885251
Poštanska adresa: Kotíkovská 927/19
Mjesto: Plzeň
Oznaka NUTS-a: CZ032
Poštanski broj: 32300
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: JUDr. Tomáš Mach
Glavna adresa: http://www.privamed.cz/
Elektroničkim putem:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.