Publications Office of the EU
Poljska-Mirków: Usluge skupljanja otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Mirków: Usluge skupljanja otpada

  • Dodijeljeno
    27/11/2015
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL518 Wrocławski
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90511000 Usluge skupljanja otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
482,180.69 PLN
Referentni broj ponude
RI.271.28.2015.AK
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia uzupełniającego (udzielonego w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust.1 pkt. 6 ustawy Pzp) w ramach zadania podstawowego pn.: Usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Długołeka. Przedmiotowe zamówneie uzupełniające polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia oraz jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego (umowa nr RI – ZP 272-33.2014/499/2014 zawarta 27.11.2014).
Precyzyjny opis z podaniem zakresu całego przedmiotu zamówienia:
Odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, na terenie gminy Długołęka.
W ramach niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany do:
1) odbioru odpadów zmieszanych, gromadzonych w pojemnikach w kolorze czarnym lub posiadających napis „odpady zmieszane” o minimalnej pojemności 120 litrów z częstotliwością co dwa tygodnie;
2) odbioru selektywnie zbieranych odpadów z podziałem na następujące frakcje:
a) papier i makulatura, gromadzone w niebieskich pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością jeden raz w miesiącu,
b) metal, opakowania wielomateriałowe i tworzywa sztuczne, gromadzone w żółtych pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością co dwa tygodnie,
c) opakowania ze szkła, gromadzone w zielonych workach do selektywnej zbiórki o pojemności 60l lub pojemnikach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością jeden raz w miesiącu,
d) odpady ulegające biodegradacji i odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji oraz odpady zielone, gromadzone w brązowych workach lub pojemnikach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z napisem „odpady zielone”, z częstotliwością co dwa tygodnie w okresie wegetacyjnym (tj. od 01.IV do 30.XI),
e) Wykonawca ma obowiązek odebrać również odpady wymienione w lit. od a) do d) zgromadzone w workach/pojemnikach o innym kolorze niż wskazane powyżej opisane w sposób czytelny rodzajem zebranych odpadów,
3) odbioru, transportu i zagospodarowania – na zgłoszenie – odpadów pochodzących z cmentarzy, zlokalizowanych w miejscowościach: Łozina, Borowa, Brzezia Łąka, Długołęka, Jaksonowice, Kiełczów, Pasikurowice, Stępin;
4) odbioru przeterminowanych lekarstw z pojemników rozmieszczonych w 7 aptekach na terenie gminy 29.12.2015;
5) odbioru odpadów zebranych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (zwanym dalej PSZOK), zlokalizowanym w miejscowości Bielawa 45, gm. Długołęka.
Przedmiot niniejszego zamówienia został pomniejszony o usługi wykonywane akcyjnie, które nie będą miały miejsca w okresie trwania zamówienia uzupełniającego tj. zbiórkę odpadów wielkogabarytowych.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
482,180.69 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A
Poštanska adresa: ul. Szczecińska 5
Mjesto: Wrocław
Poštanski broj: 54-517
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.