Publications Office of the EU
Njemačka-Simmern: Tehničke usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Simmern: Tehničke usluge

  • Objavljeno
    14/06/2017
  • Rok
    13/07/2017
  • Dodijeljeno
    04/01/2018
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Kreisverwaltung Rhein-Hunsrück-Kreis
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEB1D Rhein-Hunsrück-Kreis
Lokacija kupca
NUTS code: DEB1D Rhein-Hunsrück-Kreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
71300000 Tehničke usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
139,247.65 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Die vergebende Stelle ist Trägerin der integrierten Gesamtschule (IGS) im Emmelshausen. Die Schule soll saniert, modernisiert und umgebaut werden.
Gegenstand der beabsichtigten Vergabe sind die Planungsleistungen für die Technische Ausrüstung in den Leistungsphasen 1 bis 3 und 5 bis 9; die SiBe ist zu planen in den Leistungsphasen 1 bis 9 im Sinne des § 55 HOAI i.V.m. Anlage 12), Anlagengruppen 4, 5, und 7.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Kreisverwaltung Rhein-Hunsrück-Kreis
Poštanska adresa: Ludwigstraße 3-5
Mjesto: Simmern
Oznaka NUTS-a: DEB19
Poštanski broj: 55469
Zemlja: DEU
Glavna adresa: www.rheinhunsrueck.de
Elektroničkim putem:
www.subreport.de/E38747275
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
139,247.65 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bernardi Ingenieure GmbH
Poštanska adresa: Beckenkampstraße 19
Mjesto: Koblenz
Poštanski broj: 56076
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.