Publications Office of the EU
Francuska-Vaulx-en-Velin: Građevinski radovi na tunelima, okanama i podzemni, željeznicama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Vaulx-en-Velin: Građevinski radovi na tunelima, okanama i podzemni, željeznicama

  • Objavljeno
    31/10/2019
  • Rok
    20/11/2019
  • Dodijeljeno
    04/06/2020
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Dalkia Centre Est
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
45221200 Građevinski radovi na tunelima, okanama i podzemni, željeznicama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,350,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
JO 2019/S 211-518449
Opis

Consultation pour la réalisation de traversées sans tranchée pour la mise en place de fourreaux en parallèle à Lyon et Villeurbanne.
Le marché prévoit toutes prestations associées comprenant les fouilles des fosses de tir et de réception, maçonneries, équipements et accessoires, le remblaiement des tranchées et les réfections provisoires, et définitives.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://dalkia-centreest.e-marchespublics.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.