Publications Office of the EU
Španjolska-Huelva: Usluge putničkih agencija i slične usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Huelva: Usluge putničkih agencija i slične usluge

  • Objavljeno
    21/04/2021
  • Rok
    17/05/2021
  • Otvaranje ponuda
    18/05/2021
  • Dodijeljeno
    07/09/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Huelva
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES615 Huelva
Lokacija kupca
NUTS code: ES615 Huelva
Poslovni sektor (glavni CPV)
63510000 Usluge putničkih agencija i slične usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
892,561.98 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
223,140.50 EUR
Referentni broj ponude
21seA1
Opis

Contratación del Servicio de Agencia de Viajes

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Huelva
Nacionalni registracijski broj: P2100000E
Poštanska adresa: Avenida Martín Alonso Pinzón, 9
Mjesto: Huelva
Oznaka NUTS-a: ES615
Poštanski broj: 21003
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Junta de Gobierno de la Diputación Provincial de Huelva
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/05/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
892,561.98 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
223,140.50 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ATLANTOUR DMC, S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Huelva
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.