Publications Office of the EU
Italija-Pavia: Razne zdravstvene usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Pavia: Razne zdravstvene usluge

  • Objavljeno
    06/07/2021
  • Rok
    23/08/2021
  • Poništeno
    15/10/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ASP ISTITUZIONI ASSISTENZIALI RIUNITE DI PAVIA
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITC48 Pavia
Lokacija kupca
NUTS code: ITC48 Pavia
Poslovni sektor (glavni CPV)
85140000 Razne zdravstvene usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
14,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Gara a procedura aperta mediante ricorso a piattaforma telematica Sintel per l’appalto a corpo dei Servizi sanitari/assistenziali, igiene ambientale, logistico, derattizzazione/disinfestazione, manutenzione del verde e altre manutenzioni a favore della A.S.P. Istituzioni Assistenziali Riunite di Pavia

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: ASP Istituzioni assistenziali riunite di Pavia
Poštanska adresa: v.le Matteotti 63 — Pavia 27100
Mjesto: Pavia
Oznaka NUTS-a: ITC48
Poštanski broj: 27100
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Rosella Bressani
Glavna adresa: www.asppavia.it
Elektroničkim putem:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/Home/bandi-convenzioni/e-procurement/piattaforma-sintel
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/08/2021 10:05
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
14,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.