Publications Office of the EU
OCJENJIVANJE LABORATORIJSKOG OCJENJIVANJA - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

OCJENJIVANJE LABORATORIJSKOG OCJENJIVANJA

  • Objavljeno
    06/05/2025
  • Rok
    16/06/2025
  • Otvaranje ponuda
    20/06/2025
  • Dodijeljeno
    23/02/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ελληνικό Κέντρο Θαλασσίων Ερευνών
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Poslovni sektor (glavni CPV)
38430000 Aparati za detekciju i analizu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,227,069.92 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,223,144.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Predmet ugovora je „Isporuka laboratorijske opreme u okviru provedbe projekta „PEKA WFD”, ukupne procijenjene vrijednosti 1 227 069,92 eura uvećane za PDV (1 481 392 500 eura s PDV-om).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://nepps.eprocurement.gov.gr
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://nepps.eprocurement.gov.gr
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/06/2025 10:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.