Publications Office of the EU
Španjolska-Madrid: Usluge socijalne skrbi bez smještaja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Madrid: Usluge socijalne skrbi bez smještaja

  • Objavljeno
    26/08/2022
  • Rok
    16/09/2022
  • Otvaranje ponuda
    26/09/2022
  • Dodijeljeno
    20/12/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Consejería de Familia, Juventud y Política Social
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
85312000 Usluge socijalne skrbi bez smještaja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,321,428.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,434,248.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
031/2023 (A/SER-022568/2022)
Opis

El presente contrato tiene por objeto la gestión de dos recursos de acogimiento y atención integral para mujeres víctimas de trata con fines de explotación sexual o en riesgo de serlo

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejería de Familia, Juventud y Política Social
Nacionalni registracijski broj: S7800001E
Poštanska adresa: O`Donnell, 50
Mjesto: Madrid
Oznaka NUTS-a: ES300
Poštanski broj: 28009
Zemlja: ESP
Glavna adresa: www.madrid.org/contratospublicos
Elektroničkim putem:
http://www.madrid.org/contratospublicos
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/09/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.