-
Objavljeno18/07/2017
-
Rok16/08/2017
-
Otvaranje ponuda16/08/2017
-
Dodijeljeno30/08/2017
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Poljska-Gdanjsk: Građevinski radovi
Zgodnie z pkt III SIWZ
Przedmiotem zamówienia są prace obejmujące:
— budowę osiedlowej sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami ciepłowniczymi do budynków osiedla mieszkaniowego oraz budynku usługowego przy ulicy Niepołomickiej w Gdańsku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej (technicznej) stanowiącej Załącznik nr 5 do SIWZ oraz w treści wzoru umowy i dołączonych do niej dokumentów stanowiącej załącznik nr 1 do SIWZ.
Prace powinny być realizowane w kolejności i z uwzględnieniem terminów wskazanych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Realizacja prac obejmuje roboty technologiczne (rozumiane jako ułożenie ciepłociągów w wykonanym wykopie, wykonanie wszystkich prac spawalniczych potwierdzonych pozytywnym protokołem odbioru świetleń spawów wraz z mufowaniem, zapewniające ciągłą i stabilną pracę sieci ciepłowniczej) oraz roboty odtworzeniowe, rozumiane jako przywrócenie terenu do stanu poprzedniego.
Službeno ime: Gdanskie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Nacionalni registracijski broj: KRS 0000035784
Poštanska adresa: ul. Biała 1b
Mjesto: Gdańsk
Oznaka NUTS-a: PL634
Poštanski broj: 80-435
Zemlja: POL
Glavna adresa: www.gpec.pl
45200000 - Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
45231000 - Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima
Poštanska adresa: Równa 19
Mjesto: Gdańsk
Poštanski broj: 80-067
Zemlja: POL
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.