Publications Office of the EU
Finska-Helsinki: Studija o ulozi kratkog sažetka studije u procjeni opasnosti s praktičnim odredbama o poboljšanju usklađenih predložaka OECD-a - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Helsinki: Studija o ulozi kratkog sažetka studije u procjeni opasnosti s praktičnim odredbama o poboljšanju usklađenih predložaka OECD-a

  • Objavljeno
    04/03/2021
  • Predviđena objava
    15/03/2021
  • Objavljeno
    30/04/2021
  • Rok
    26/05/2021
  • Otvaranje ponuda
    27/05/2021
  • Dodijeljeno
    13/07/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Europska agencija za kemikalije (ECHA)
Mjesto izvršenja
NUTS code: FI Suomi/Finland
Lokacija kupca
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Poslovni sektor (glavni CPV)
90711100 Procjena rizika ili opasnosti, osim za građenje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
180,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
169,000.00 EUR
Referentni broj ponude
ECHA/2021/46
Opis

Europska agencija za kemikalije (ECHA) planira sklopiti ugovor o pružanju usluga za studiju o ulozi pouzdanog sažetka studija (RSS) u području procjene opasnosti. Cilj je identificirati poboljšanja u formatima sažetih studija koji su razvijeni na razini OECD-a (Protokoli OECD-a) koji bi mogli potaknuti mogućnost pojednostavljenja ili poboljšanja postojećeg formata i identificirati načine za poboljšanje pouzdanosti koncepta RSS-a.
Rad će se sastojati od provođenja istraživanja literature, intervjua i anketa između autora i ocjenjivača sažetaka studija. Pružatelj usluga također će usporediti razlike između sažetaka koje je generirao sam pružatelj usluga i sažetaka koji su već dostupni u ECHA-inoj bazi podataka i ostalim izvorima, ako su dostupni. Stvaranje RSS-a provest će se za nekoliko mjera ishoda koje obuhvaćaju sljedeća područja: fizikalno-kemijska svojstva, sudbina i ponašanje, ekotoksikologija i toksikologija.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8327
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
27/05/2021 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
180,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
169,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Yordas GmbH
Poštanska adresa: Aussere Nurnberger Strasse 62
Mjesto: Forchheim
Poštanski broj: 91301
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.