Publications Office of the EU
RO-Brasov: Преносими компютри (от 3 до 5 кг) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

RO-Brasov: Преносими компютри (от 3 до 5 кг)

  • Objavljeno
    07/05/2011
  • Rok
    21/06/2011
  • Otvaranje ponuda
    21/06/2011
  • Dodijeljeno
    21/09/2011
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO122 Braşov
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30213100 Prenosiva računala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
808,420.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
808,416.00 RON
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Se vor achizitiona urmatoarele echipamente si servicii: copiatoare, imprimante, computere portabile, video proiectoare, tabla electronica, routere wireless.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/06/2011 14:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
808,420.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
808,416.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: TOP Birotica S.R.L.
Poštanska adresa: B-dul Ghencea nr. 134, corp 90, lot II, parter, cam. 54-56, sector 6
Mjesto: Bucuresti
Poštanski broj: 061699
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.