Publications Office of the EU
Italija-Firenca: Usluge vođenja ugostiteljskog lokala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Firenca: Usluge vođenja ugostiteljskog lokala

  • Objavljeno
    03/03/2023
  • Rok
    04/04/2023
  • Otvaranje ponuda
    05/04/2023
  • Dodijeljeno
    10/08/2023
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ESTAR_ENTE SUPPORTO TECNICO AMMINISTRATIVO REGIONALE
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITI17 Pisa
Lokacija kupca
NUTS code: ITI1 Toscana
Poslovni sektor (glavni CPV)
55410000 Usluge vođenja ugostiteljskog lokala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,000,000.00 EUR
Referentni broj ponude
237/2023
Opis

Gestione in concessione del servizio bar presso il Presidio Ospedaliero di Pontedera dell'Azienda USL Toscana Nord Ovest.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: ESTAR_ENTE SUPPORTO TECNICO AMMINISTRATIVO REGIONALE
Nacionalni registracijski broj: 06485540485
Poštanska adresa: Via di San Salvi, 12 Palazzina 14
Mjesto: FIRENZE
Oznaka NUTS-a: ITI1
Poštanski broj: 50135
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Francesca Corsini
Glavna adresa: www.estar.toscana.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/04/2023 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
3,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
3,000,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Serenissima Ristorazione spa
Poštanska adresa: Viale della Scienza, 26
Mjesto: Vicenza (VI), 36100
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.