Publications Office of the EU
Italija-Alessandria: Električni motori, generatori i transformatori - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Alessandria: Električni motori, generatori i transformatori

  • Objavljeno
    02/02/2013
  • Rok
    05/04/2013
  • Dodijeljeno
    24/02/2014
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITC18 Alessandria
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
31100000 Električni motori, generatori i transformatori
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
425,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
331,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
425,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
331,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: M.I.T. Srl
Poštanska adresa: Via Calatafimi 25
Mjesto: Nichelino
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.