Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Veliko računalo (mainframe) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Veliko računalo (mainframe)

  • Objavljeno
    14/03/2023
  • Rok
    18/04/2023
  • Poništeno
    25/04/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
30211000 Veliko računalo (mainframe)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
MELBDZ.261.19.2023
Opis

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Nacionalni registracijski broj: REGON 000001554
Poštanska adresa: PLAC POLITECHNIKI 1
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL911
Poštanski broj: 00-661
Zemlja: POL
Glavna adresa: https://www.pw.edu.pl
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/04/2023 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.