Publications Office of the EU
Francuska-Guéret: Arhitektonske i srodne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Guéret: Arhitektonske i srodne usluge

  • Objavljeno
    13/07/2016
  • Rok
    19/09/2016
  • Dodijeljeno
    21/08/2017
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville de Guéret
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: FRI22 Creuse
Poslovni sektor (glavni CPV)
71200000 Arhitektonske i srodne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
532,546.67 EUR
Referentni broj ponude
09-16
Opis

Marché de maîtrise d'œuvre pour la restructuration du musée de la sénatorerie de Guéret (23000) et l'aménagement de ses réserves.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ville de Guéret
Poštanska adresa: Direction des services financiers, cellule achats, esplanade François Mitterrand, BP 259
Mjesto: Guéret
Oznaka NUTS-a: FR632
Poštanski broj: 23006
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: Christine Chazeirat
Glavna adresa: http://ville-gueret.marcoweb.fr
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Other
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
532,546.67 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Basalt Architecture
Poštanska adresa: 2 bis rue Henri Coudert
Mjesto: Margency
Poštanski broj: 95580
Zemlja: FRA

Službeno ime: OTEIS BEFS
Poštanska adresa: 6 chemin du Pigeonnier de la Cépière
Mjesto: Toulouse
Poštanski broj: 31110
Zemlja: FRA

Službeno ime: Atelier Akiko
Poštanska adresa: 5 rue de Pouy
Mjesto: Paris
Poštanski broj: 75013
Zemlja: FRA

Službeno ime: PAT VKX
Poštanska adresa: 238 boulevard Raspail
Mjesto: Paris
Poštanski broj: 75014
Zemlja: FRA

Službeno ime: Atelier de Paysage B. Lecointa
Poštanska adresa: 8 rue Mondran
Mjesto: Toulouse
Poštanski broj: 31400
Zemlja: FRA

Službeno ime: Impédance
Poštanska adresa: 80 domaine de Montvoisin
Mjesto: Gometz-la-Ville
Poštanski broj: 91400
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.