Publications Office of the EU
Poljska-Rzeszów: Najam autobusa i međugradskih autobusa s vozačem - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Rzeszów: Najam autobusa i međugradskih autobusa s vozačem

  • Objavljeno
    17/12/2019
  • Rok
    03/01/2020
  • Otvaranje ponuda
    03/01/2020
  • Dodijeljeno
    22/01/2020
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Polregio Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład w Rzeszowie
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL82 Podkarpackie
Lokacija kupca
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Poslovni sektor (glavni CPV)
60172000 Najam autobusa i međugradskih autobusa s vozačem
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
PRTLb-251-08/2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób zastępczą komunikacją realizowaną autobusami oraz busami, w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich, na odcinkach: Rzeszów Główny–Głogów Małopolski–Rzeszów Główny, Rzeszów Główny–Stalowa Wola Południe.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Przewozy Regionalne sp.z o.o. Oddział Podkarpacki z siedzibą w Rzeszowie
Poštanska adresa: ul. Obszar Kolei 1
Mjesto: Rzeszów
Oznaka NUTS-a: PL823
Poštanski broj: 35-201
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Patrycja Solarczyk
Glavna adresa: https://polregio.pl
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/01/2020 10:15
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Andrzej
Poštanska adresa: Trzęsówka 12
Mjesto: Trzęsówka
Poštanski broj: 36-106
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.