Publications Office of the EU
Szabadvezetéki szerelvények II. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szabadvezetéki szerelvények II.

  • Objavljeno
    12/01/2024
  • Rok
    31/01/2024
  • Otvaranje ponuda
    31/01/2024
  • Dodijeljeno
    12/08/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Poslovni sektor (glavni CPV)
31680000 Električne potrepštine i pribor
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
15
Referentni broj ponude
EKR002080262023
Opis

Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Démász Áramhálózati Kft. és az MVM Émász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24 pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002080262023/reszletek
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002080262023/reszletek
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/01/2024 14:00
Kupci
MVM Émász Áramhálózati Kft.
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.