Publications Office of the EU
Italija-Perugia: Usluge kućepazitelja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Perugia: Usluge kućepazitelja

  • Objavljeno
    05/08/2016
  • Rok
    27/09/2016
  • Otvaranje ponuda
    03/10/2016
  • Dodijeljeno
    01/03/2017
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
INPS Direzione Regionale Umbria
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITI2 Umbria
Lokacija kupca
NUTS code: ITI2 Umbria
Poslovni sektor (glavni CPV)
98341140 Usluge kućepazitelja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,229,508.20 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
966,949.57 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: INPS — Direzione regionale Umbria
Poštanska adresa: Via Mario Angeloni 90
Mjesto: Perugia
Oznaka NUTS-a: ITE2
Poštanski broj: 06124
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Glavna adresa: http://www.inps.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/10/2016 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,229,508.20 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
966,949.57 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Poštanska adresa: Via Fiorentina 524
Mjesto: Arezzo
Poštanski broj: 52100
Zemlja: ITA

Službeno ime: Sicurezza Globale 1972 Srl
Poštanska adresa: Circonvallazione Appia 79
Mjesto: Roma
Poštanski broj: 00179
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.