Publications Office of the EU
Slovenija-Šmartno ob Paki: Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenija-Šmartno ob Paki: Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje

  • Objavljeno
    23/07/2021
  • Rok
    09/09/2021
  • Dodijeljeno
    06/10/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
OBČINA ŠMARTNO OB PAKI
Mjesto izvršenja
NUTS code: SI Slovenija
Lokacija kupca
NUTS code: SI Slovenija
Poslovni sektor (glavni CPV)
45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,502,426.44 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,518,994.71 EUR
Referentni broj ponude
JN-4920
Opis

Na jugozahodnem delu, na zdajšnjem travniku, se obstoječemu vrtcu doda prizidek. V njem
bodo tri dodatne igralnice s pokritimi terasami in pripadajočimi prostori ter garderobami,
veliki skupni prostor, sklop vseh prostorov za zaposlene, knjižnica in dodaten prostor za
dejavnosti otrok, skupna garderoba za tri igralnice v starem delu ter pripadajoče shrambe,
utilitarni prostori in komunikacije.
V novem delu bosta dva vhoda, eden za sklop treh igralnic na jugovzhodu in eden na
severovzhodu, za tri igralnice v starem delu in vse skupne ter upravne prostore v novem in
starem delu. Vhod na skrajnem severnem delu obstoječega objekta ostane, tako da ima
nov, povečan vrtec tri glavne vhode in enega servisnega.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=4920
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,502,426.44 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,518,994.71 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: VG5, gradnja, inženiring in svetovanje, d.o.o.
Poštanska adresa: Tehnološki park 24
Mjesto: Ljubljana
Poštanski broj: 1000
Zemlja: SVN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.