Publications Office of the EU
Rumunjska-Onesti: Razni lijekovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Onesti: Razni lijekovi

  • Objavljeno
    03/05/2014
  • Rok
    30/06/2014
  • Dodijeljeno
    22/07/2014
  • Otvaranje ponuda
    05/08/2014
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Spitalul Municipal Onesti
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO211 Bacău
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33690000 Razni lijekovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,330,271.86 RON
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
69
Referentni broj ponude
5946/3.4.2014.
Opis

Achizitie diverse medicamente – Program, 69 loturi, conform anexei B;
valoarea minima reprezinta valoarea estimata pt. prezenta procedura, pana la 31.12.2014; valoarea maxima reprezinta valoarea estimata cu posibile suplimentari pana la 30.4.2015; eleborarea si evaluarea ofertelor se va face conform cantitatilor specificate in caietul de sarcini si la sectiunea formulare: propunere tehnica (pana la 31.12.2014).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/08/2014 18:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.