Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Filton: Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Ujedinjena Kraljevina-Filton: Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme

  • Dodijeljeno
    01/09/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
NHS Blood and Transplant
Mjesto izvršenja
NUTS code: United Kingdom
Lokacija kupca
NUTS code: United Kingdom
Poslovni sektor (glavni CPV)
50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
96,933.87
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
96,933.87 GBP
Referentni broj ponude
NHSBT1189
Opis

Contract for the maintenance of microbiological safety cabinets and laminar air flow cabinets.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
96,933.87
Konačna ugovorena vrijednost
96,933.87 GBP
Dodjela ugovora
Službeno ime: Crowthorne HI-TEC Services
Poštanska adresa: Beech House, Ancells Business Park
Mjesto: Fleet
Poštanski broj: GU51 2UN
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.