Publications Office of the EU
Francuska-Pont-à-Mousson: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Pont-à-Mousson: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi

  • Objavljeno
    13/04/2022
  • Rok
    09/06/2022
  • Otvaranje ponuda
    20/06/2022
  • Dodijeljeno
    01/07/2022
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
EHPAD Saint François d'Assise
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Lokacija kupca
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Poslovni sektor (glavni CPV)
39222000 Ugostiteljske potrepštine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
147,646.00 EUR
Referentni broj ponude
01-2022
Opis

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: EHPAD Saint François d'Assise
Poštanska adresa: 44 rue du Cardinal Mathieu
Mjesto: Pont à Mousson
Oznaka NUTS-a: FRF31
Poštanski broj: 54700
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Elektroničkim putem:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/06/2022 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
147,646.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: GVRS
Poštanska adresa:
Mjesto: Le Plessis Belleville
Poštanski broj: 60330
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.