Publications Office of the EU
Italija-Borgo San Dalmazzo: Plinska ulja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Borgo San Dalmazzo: Plinska ulja

  • Objavljeno
    02/03/2020
  • Rok
    07/04/2020
  • Poništeno
    09/06/2020
  • Danas
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
ACSR SpA
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITC16 Cuneo
Lokacija kupca
NUTS code: ITC16 Cuneo
Poslovni sektor (glavni CPV)
09134000 Plinska ulja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
232,460.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
CIG. 8227593886
Opis

L'appalto ha per oggetto la fornitura di gasolio per autotrazione occorrente per il funzionamento delle pale meccaniche gommate, degli autocarri e dei mezzi impiegati nella movimentazione dei rifiuti negli Impianti di trattamento rifiuti, cernita e compostaggio e di valorizzazione del CSS di proprietà dell’ACSR SpA, siti in Borgo San Dalmazzo e Roccavione (CN), secondo quanto indicato nel capitolato speciale d’appalto.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.sintel.regione.lombardia.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/04/2020 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
232,460.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.