Publications Office of the EU
Francuska-Villeurbanne: Prirodni plin - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Villeurbanne: Prirodni plin

  • Objavljeno
    20/06/2022
  • Rok
    18/07/2022
  • Otvaranje ponuda
    18/07/2022
  • Dodijeljeno
    01/09/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
sigerly
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
09123000 Prirodni plin
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
585.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
F_2022_15
Opis

l'Objet de l'accord-cadre et des Marchés Subséquents qui en résulteront est la conclusion de contrats dits " en offre de marché " en vue d'alimenter en gaz naturel les points de livraison des MEMBRES du groupement de commandes.
L'alimentation en gaz naturel comprend :
- l'Accès au réseau public de distribution de gaz naturel et son utilisation dans le cadre d'un contrat unique ;
- la fourniture de gaz naturel ;
- la réalisation de prestations de services associés, détaillés dans le CCP

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://sigerly.e-marchespublics.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/07/2022 10:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.