Publications Office of the EU
Španjolska-Calafell: Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Calafell: Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige

  • Objavljeno
    29/05/2018
  • Rok
    27/06/2018
  • Otvaranje ponuda
    05/07/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ayuntamiento de Calafell
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokacija kupca
NUTS code: ES514 Tarragona
Poslovni sektor (glavni CPV)
39120000 Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
389,932.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
17/18-CNT
Opis

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ayuntamiento de Calafell
Nacionalni registracijski broj: P4303700A
Poštanska adresa: Avenida Catalunya, 1
Mjesto: Calafell
Oznaka NUTS-a: ES514
Poštanski broj: 43820
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Miriam Navarro
Glavna adresa: http://contractaciopublica.gencat.cat
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/07/2018 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
389,932.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.