Publications Office of the EU
Njemačka-Kornwestheim: Globalni sustavi navigacije i pozicioniranja (GPS ili istovrijedan) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Kornwestheim: Globalni sustavi navigacije i pozicioniranja (GPS ili istovrijedan)

  • Objavljeno
    25/05/2021
  • Rok
    22/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    22/06/2021
  • Dodijeljeno
    26/10/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Lokacija kupca
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Poslovni sektor (glavni CPV)
38112100 Globalni sustavi navigacije i pozicioniranja (GPS ili istovrijedan)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
733,950.00 EUR
Referentni broj ponude
LZBW-2021-02-019
Opis

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/06/2021 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
733,950.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: GEOsat GmbH
Poštanska adresa: Löhberg 78
Mjesto: Mülheim an der Ruhr
Poštanski broj: 45468
Zemlja: DEU

Službeno ime: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Poštanska adresa: Ludwig-Thoma- Str. 18
Mjesto: Engelsberg
Poštanski broj: 84549
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.