Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí - oporaba odvodnje mulja na WWTP-u - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Suchdol nad Lužnicí - oporaba odvodnje mulja na WWTP-u

  • Objavljeno
    15/06/2026
  • Rok
    01/07/2026
  • Dodijeljeno
    25/08/2026
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Město Suchdol nad Lužnicí
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
42912300 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćivanje vode
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,521,562.45 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,115,506.00 CZK
Referentni broj ponude
28/05/2026
Opis

Projekt se bavi rekonstrukcijom građevinskog i tehnološkog dijela postojeće zgrade WWTP na lokaciji postojeće dvorane. U PD-u su riješene građevinske preinake prisiljene na preinake tehnologije, kao i preinake postojeće tehnološke opreme i manje preinake ožičenja.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Procijenjena vrijednost
5,521,562.45 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
4,115,506.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fryauf Filmix s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Králův Dvůr
Poštanski broj: 26701
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.