-
Objavljeno16/05/2014
-
Objavljeno21/11/2014
-
Rok17/02/2015
-
Otvaranje ponuda17/02/2015
-
Dodijeljeno28/05/2015
-
Danas06/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Češka Republika-České Budějovice: Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu motornih vozila
Note: Za ovaj postupak nisu uspješno obrađene sve informacije. Više pojedinosti potražite u povezanim dokumentima.
Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.
66516100 - Usluge osiguranja od odgovornosti za upotrebu motornih vozila
66514000 - Usluge osiguranja tereta i usluge osiguranja u prijevozu
Poštanska adresa: Pobřežní 665/21
Mjesto: Praha 8
Poštanski broj: 186 00
Zemlja: CZE
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.