Publications Office of the EU
St. Brigids B.N.S. Killester Nova jedinica za posebne obrazovne potrebe Izvođač radova - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

St. Brigids B.N.S. Killester Nova jedinica za posebne obrazovne potrebe Izvođač radova

  • Objavljeno
    22/06/2026
  • Rok
    22/07/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
CWPA Planning and Architecture
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: IE061 Dublin
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,920,900.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Izgradnja jednokatnog produžetka s 2no. jednokatni krovovi s visokim ostakljenjem, smješteni istočno od postojeće škole za uporabu kao jedinica za posebne obrazovne potrebe i pripadajući radovi na parkiranju i lokaciji

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8451592
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8451592
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Nije dostupno
Procijenjena vrijednost
1,920,900.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.