Publications Office of the EU
Njemačka-Greifswald: Radovi na podizanju kuća - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Greifswald: Radovi na podizanju kuća

  • Dodijeljeno
    21/02/2019
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Frank Ziemer & Ralph Müller GbR
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Lokacija kupca
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Poslovni sektor (glavni CPV)
45211100 Radovi na podizanju kuća
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,400,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,496,179.29 EUR
Referentni broj ponude
2018/S 206-469334
Opis

Neubau von 2 Wohnhäusern mit Tiefgarage in 17489 Greifswald, Lange Straße 23-27, An der Jacobikirche 1-3
Ausführung von Bauleistungen
Leistungsumfang: Gewerk Erw. Rohbauarbeiten.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,400,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
2,496,179.29 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: NOBA Schlüsselfertigbau GmbH
Poštanska adresa: Am Koppelberg 11
Mjesto: Greifswald
Poštanski broj: 17489
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.