Publications Office of the EU
F-Арас: Лекотоварни автомобили с каросерия тип "фургон" - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

F-Арас: Лекотоварни автомобили с каросерия тип "фургон"

  • Dodijeljeno
    17/05/2011
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34136100 Laki furgoni
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
23,058.00 EUR
Referentni broj ponude
2011-MPA-006
Opis

Location courte durée d'un fourgon 20 m3 et d'un porteur remorqueur.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

34140000 - Teška motorna vozila

34136100 - Laki furgoni

34114000 - Vozila za posebne namjene

34110000 - Osobni automobili

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
23,058.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fraikin
Poštanska adresa: rue de Niepce – BP 20101
Mjesto: Tilloy-les-Mofflaines
Poštanski broj: 62217
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.