Publications Office of the EU
Portugal-Alcochete: Razni prehrambeni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Portugal-Alcochete: Razni prehrambeni proizvodi

  • Objavljeno
    08/11/2023
  • Dodijeljeno
    18/01/2024
  • Rok
    03/12/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Município de Alcochete
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Lokacija kupca
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Poslovni sektor (glavni CPV)
15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
724,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
464,468.99 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
16
Referentni broj ponude
Proc. nº1312/23/CP
Opis

Nabava prehrambenih proizvoda za kantine, tijekom 2024. godine

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Município de Alcochete
Nacionalni registracijski broj: 506788490
Poštanska adresa: Largo de S. João
Mjesto: Alcochete
Oznaka NUTS-a: PT170
Poštanski broj: 2894-001
Zemlja: PRT
Glavna adresa: www.cm-alcochete.pt
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.