-
Objavljeno20/04/2026
-
Rok23/05/2026
-
Danas05/09/2026
Uslužni programi
P128/2026 - Fornecimento contínuo de Gás Propano a Granel para Instalações Municipais (Lote 1 - Edifícios Municipais e Lote 2 - Edifícios Desportivos), durante 24 meses (7948/2026)
P128/2026 - Fornecimento contínuo de Gás Propano a Granel para Instalações Municipais (Lote 1 - Edifícios Municipais e Lote 2 - Edifícios Desportivos), durante 24 meses (7948/2026)
https://www.acingov.pt
https://www.acingov.pt
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.