Publications Office of the EU
Belgija-Charleroi: Računalna oprema - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Charleroi: Računalna oprema

  • Objavljeno
    19/04/2016
  • Rok
    20/07/2016
  • Otvaranje ponuda
    20/07/2016
  • Dodijeljeno
    09/12/2016
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Mjesto izvršenja
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30200000 Računarska oprema i potrepštine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,211,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
817,983.43 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
AViQ-16-016-MP-IF-C-F03_0
Opis

Cet accord-cadre a pour objet la fourniture, la garantie et tous services associés à la fourniture des équipements informatiques suivants:
— lot 1: ordinateurs portables et écrans plats,
— lot 2: pc All-in-One,
— lot 3: imprimantes multifonctions et consommables,
— lot 4: projecteurs multimedia.
Le présent accord-cadre contient par ailleurs plusieurs options.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Poštanska adresa: Rue de la Rivelaine 21
Mjesto: Charleroi
Poštanski broj: 6061
Zemlja: BEL
Osoba za kontakt: Cellule marchés publics
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/07/2016 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.