Publications Office of the EU
Francuska-La Roche-sur-Yon: Arhitektonske usluge za zgrade - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-La Roche-sur-Yon: Arhitektonske usluge za zgrade

  • Objavljeno
    17/11/2018
  • Rok
    16/01/2019
  • Otvaranje ponuda
    16/01/2019
  • Dodijeljeno
    03/05/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Vendée Habitat — OPH de Vendée
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG05 Vendée
Lokacija kupca
NUTS code: FRG05 Vendée
Poslovni sektor (glavni CPV)
71221000 Arhitektonske usluge za zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,200,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
576,000.00 EUR
Referentni broj ponude
JUR 1366.01
Opis

Marché de maîtrise d'œuvre concernant la réhabilitation de 554 logements collectifs et des parties communes des bâtiments a, b, c, e, f, g, h, j, k, l, m, n dans le cadre du Programme de renouvellement urbain d'intérêt régional (PRIR) de la Vigne aux Roses à La Roche-sur-Yon.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.vendeehabitat.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/01/2019 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,200,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
576,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Armoen
Poštanska adresa: 39 rue de la Villeneuve La Découverte — Bât. 1 Pen Men
Mjesto: Lorient
Poštanski broj: 56100
Zemlja: FRA

Službeno ime: Latitude
Poštanska adresa: 15 avenue du 41 RI
Mjesto: Rennes
Poštanski broj: 35000
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.